חלום קיץ פסטוראלי והכל כלול! חתונת שישי צהריים מושלמת שכוללת הכל ב- 280 ש"ח בלבד. *מי..לפרטים >>
הכל כלול!

מלווה את הכלה ביום חתונתה? כך תתנהגי

להיות חברה הכי טובה של הכלה זה תפקיד מאתגר במיוחד ולכן החלטנו לגלות לכן מה הכי חשוב שתדעו באותו היום. קבלו 5 טיפים חשובים שכל בסטי של כלה חייבת אותם

עונת החתונות כבר כאן ועימה אינספור לבטים, יש זוגות שמתלבטים האם לבחור באולם פתוח או סגור בשל החום והלחות הישראלית ואחרים האם לבחור בבופה או בהגשה לשולחן, כאשר נדמה שבכל שנה כמות סימני השאלה הולכים וגדלים. במרכז סימני השאלה האלו יש דבר אחד שהוא ברור: החברה הכי טובה שמלווה את חברתה ביום הגדול, כדי להבטיח שתעשו זאת על הצד הטוב ביותר יש 5 דברים שכל 'בסטי' חייבת לדעת. קבלו את המתכון המושלם עבור החברות שנפרדות מהחברה הרווקה, שפוסעת לעבר חיי הנישואין עם בחיר ליבה. מלוות יקרות, נא להוציא פנקס ולשנן היטב – המדריך המלא: כיצד לא תגנבי לחברה שלך את ההצגה?

הצבע הלבן הוא שלה,  פיפה מלווה את קייט מידלטון ביום חתונתה (פייסבוק)

1. אפילו לא לחשוב על שמנת

הדעה הרווחת היא שחברות של הכלה לעולם לא מגיעות לבושות בלבן, אולם במקרה הנ"ל יש חשיבות לחדד נהלים. בנות יקרות וחביבות, גם צבע שמנת על כל גווניו מצטלם כמו לבן ולכן – תתחברו לצבע כהה יותר ותדבקו בו לאורך כל האירוע. אחד הדברים האחרונים שאתן רוצות זה שהכלה תפתח את אלבום החתונה ולפתע תראה אתכן לבושות בצבע לבן, זה היום שלה, תנו לה את הכבוד המגיע לה.

2. תנו לה להרגיש כלה

אם אחרי מסע ארוך של לבטים קיבלת את תפקיד השושבינה, האחריות שלך לסייע ולא לסדר לעצמך דייט לסוף השבוע הקרוב. אז במקום להתעסק בשטויות, קחי יוזמה והרחיקי מהכלה את המכשיר הנייד. כמה נחמד שאת תהיי זו שמתעסקת עם הודעות הטקסט מהדודה של הדודה, שבסוף לא יכולה להגיע בגלל דגדוג בגרון ולענות לטלפונים מאת קבר רחל. 

3. תזכרי: זו החתונה שלה, לא שלך

בשנים האחרונות קיים טרנד בלתי נגמר של נאומי ברכות למיניהן, וחבל שאנחנו נאלצים לדבר עליו בכלל. חשוב לציין, מדובר בחתונה של חברה שלך – לכן לאף אחד לא באמת אכפת מה את חשבת על הבעל הטרי שלה בפעם הראשונה וכמה את 'שרופה עליהם ביחד'. דעי לשחרר, גם הערב שלך יגיע. 

X
תני לה את מלוא תשומת הלב ואל תבואי בלבן. לפתוח את יום החתונה באוירה טובה (צילום: Shutterstock)
תני לה את מלוא תשומת הלב ואל תבואי בלבן. לפתוח את יום החתונה באוירה טובה (צילום: Shutterstock)

4. כי מים זו לא מילה גסה

במהלך הריקודים הכלה היא מוקד עליה לרגל, בין אם מדובר בתמונות סלפי מביכות עם הדודות ובמיוחד בכל הנוגע לאלכוהול על כל סוגיו ומרכיביו. דווקא ברגעים האלה, חשוב לדעת להיות שם בשביל הכלה. זה נכון שיש לך מהלכים מרשימים ברחבה, ואפילו החבר החתיך של החתן הגיע, אבל עדיין חשוב לשמור על ריכוז. דאגי לסדר לכלה כוס מים צוננת בכל חצי שעה, כדי שהחתונה לא תסתיים עם קיא על השמלה. 

5. גאד איז אה די ג'יי, אבל את המארחת

בכל אירוע, ובמיוחד בחתונה, יש את הקהל הפאסיבי שנדבק לכיסאות ורק מחכה למנות. בתור החברה הכי טובה, את תמיד יכולה להיות זו שמעניקה להם את הדחיפה הנכונה לעבר הרחבה. רחבה ריקה, היא עדות מושלמת לחתונה מבאסת. לכי תדעי, אולי באחד הכיסאות מחכה החתן שלך.

*הטיפים באדיבות אבי בן חמו, מנכ"ל מתחם האירועים טרויה.

X
(צילום: shutterstock)
אל תגנבי לה את הפוקוס, זה היום שלה (צילום: Shutterstock)
יש לכם טיפים נוספים לחברה הכי טובה שמלווה את הכלה? רשמו לנו פה או בדף הפייסבוק של וואלה! מזל טוב